Divoký nálet na Andělskou aukci

22.11.2019Klub

Stali jsme se hrdým patronem obrazu Divoký nálet, který se bude dražit 9.12. na Andělské aukci. Jak říkají naši Markové, Šotola a Zmrhal, věříme, že divoký nálet bude jak na aukci, tak i 12.prosince ve Sportovní hale při zápase CEV Ligy mistrů proti Civitanově.

Divoký nálet na Andělskou aukci

Video pozvánku na aukci i zápas CEV Ligy mistrů najdete TADY.

Andělská aukce je charitativní projekt, který založila Martina Povišerová před 11 lety a její dcera Barbora jde v jejích šlépějích. V současné době se jedná o největší charitativní akci v Jihočeském kraji, která se koná každoročně v Českých Budějovicích.

Andělská aukce, při které se draží obrázky žáků z arteterapeutického ateliéru Arpida, v loňském 11. ročníku vynesla přes milion korun. Celkem už tímto způsobem centrum Arpida získalo více než 7 milionů korun, díky kterým mohou mít děti i dospělí kvalitní zázemí pod jednou střechou a vše, co potřebují.

Celkový výtěžek aukce je po skončení předán přímo řediteli centra Arpida. K aukci se každoročně vydává aukční katalog s obrázky. Letošní obrázky si můžete prohlédnout zde.

Andělská aukce se koná 9. prosince 2019 v DK Metropol České Budějovice. Zde probíhá dražba obrázků, které namalovaly děti z centra Arpida. Kromě 28 obrázků, které se budou dražit v hlavní aukci, se může veřejnost zúčastnit tiché aukce.

Více na andělskáaukce.cz

Na obě prosincové akce jste srdečně zváni. 

 

Další zápas

19.09.2020 17:00
 

Fatra Zlín - České Budějovice
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.