Shrnutí zápasu 6. 3. 2017

EGE podlehlo Turnovu i ve třetím zápase a bude hrát o bronz

Domácí v sestavě Novák, Pochop, Kraffer, Koranda, Kozák, Sova, libero Suchan byli lepší do stavu 16:13, do stavu 18:18 drželi krok, série hostů po zkaženém podání domácích znamenala vedení 18:23 a bylo vymalováno.Střídal Kohout Nováka (18:17).
play-off, pá 3. 3. 2017, 19:00
VK EGE
Turnov
1:3
-21,21,-22,-22

Ve druhém setu se vrátil Novák, EGE začalo špatně (1:7), za stavu 8:14 přišla neuvěřitelná série Kohouta na servisu (19:14) a EGE zaslouženě vyhrálo. Střídal Kohout Nováka (1:7).

Třetí set přinesl opět výborný volejbal, EGE bylo lepší do stavu 18:16, opět série hostů znamenala vedení 18:21 a EGE jen snížilo na 22:23.

Ve čtvrtém setu od stavu 4:4 byli úspěšnější hosté, utekli na 7:13, EGE bojovalo, ale náskok hostů jen snížilo. Střídal Novák Kohouta (7:12).

EGE bez mladíků Jihostroje, kteří bojují o titul ve finále kadetů, bez zraněných Lopaty a Ulče, podalo daleko lepší výkon než minulý víkend, škoda, že se hráči nevyvarovali při dobré hře sérií chyb.

Hosté předvedli dobrý výkon a zaslouženě postoupili do finále play-off. Nejlepším hráčem byl opět Vencovský.

Pískali s velkými chybami J.Čipera a J.Kovařík.