VK EGE
Staré Město
1:3
-15,26,-19,-26

Druhý set vedli hosté do stavu 19:21, pak byli úspěšní domácí a v dramatickém závěru proměnili třetí mečbol (hosté měli jeden). Střídali Polák Sovu (13:14), Ulč Nováka a Humler Korandu (18:20).

Ve třetím setu od stavu 11:11 dominovali hosté, po špatném příjmu vedli 11:15 a 12:20 a bylo rozhodnuto. Střídal Novák Ulče a Koranda Jandu (12:18).

Za stavu 15:16 domácí stav obrátili (18:16), hosté kontrovali (18:21), měli mečbol (21:24), EGE stav srovnalo, koncovku však dobře uhráli hosté.  Střídal Ulč Nováka (19:22).

Domácí tentokrát zklamali, nedařil se příjem a náhra. Z hostů dělali EGE největší problémy Maděra a Motyčka na servisu. Přesto čtvrté místo je úspěchem vzhledem k zapracování kadetů a juniorů do družstva.