volejbalový klub jihostroj české budějovice
Aktuální zpráva 21. 7. 2022

Extraliga zná rozpis zápasů pro sezonu 2022/23

Jihostroj zahájí extraligovou sezonu 24. září na jihu Čech soubojem s Ostravou a hned o týden později vyrazí na hřiště vicemistra z Prahy. Domácí zápasy budou hrát Českobudějovičtí tradičně převážně v sobotu od 18 hodin.

Ještě před začátkem extraligy však čeká Jihostroj Superpohár, do kterého se kvalifikoval vítězstvím v domácí pohárové soutěži. V teprve druhém ročníku Superpoháru změří České Budějovice síly s vítězem mistrovského titulu z Karlovarska, které vyhrálo první Superpohár v uplynulém roce. O vítězi rozhodne jediné utkání, které je naplánováno na pondělí 19. září – dosud však není jasné, kde se zápas odehraje.

Známý je rozpis extraligy, která bude v základní části pro každý tým o dva zápasy bohatší. Po postupu Benátek nad Jizerou totiž bude hrát nejvyšší soutěž v sezoně 2022/23 hned třináct mužstev. Některé termíny se mohou měnit v návaznosti na situaci ve Sportovní hale či případné zařazení do programu ČT sport. Doporučujeme sledovat rozpis zápasů, kde budou všechny změny okamžitě aktualizovány.

Kompletní rozpis extraligy 2022/23

Jisté je, že se fanoušci mají na co těšit! Kromě Superpoháru a extraligy bude Jihostroj usilovat o nejvyšší příčky také v Českém poháru, kam bude nasazený rovnou do čtvrtfinále. O postupujícím do Final Four tentokrát bude rozhodovat jediný zápas.

Mezinárodní konfrontaci Jihočeši okusí v rámci Poháru CEV, ve kterém je zatím znám okruh tří potenciálních soupeřů. Evropský pohár zahájí Jihostroj na palubovce soupeře v termínu mezi 8. – 10. listopadem, odveta v českobudějovické Sportovní hale se bude hrát 16. listopadu od 18 hodin.

Na všechny tyto soutěže platí permanentka, jejíž majitelé mají zajištěné své sedadlo na všech domácích zápasech sezony 2022/23!

Výhody pro držitele permanentek

  • Vstup na všechna domácí utkání základní části UNIQA extraligy včetně play-off.
  • Vstup na všechna domácí utkání Českého poháru.
  • Vstup na všechna domácí utkání evropského Poháru CEV.
  • Výrazná finanční úspora oproti nákupu vstupenky na každé utkání.
  • Cesta na zápas i zpět hromadnou dopravou zdarma (hodinu a půl před zápasem a po jeho skončení).
  • Permanentkáři mají jako jediní zaručené své místo na tribuně ve Sportovní hale.

Po otevření odkazu stačí na webu CB systému kliknout na červené tlačítko KOUPIT a vybrat si místo v hledišti. Druh permanentky zvolíte až po výběru místa. Zaplatit můžete pohodlně online, obdržíte potvrzení o zaplacení a my se vám ozveme hned až bude vaše permanentka připravena k vyzvednutí.

Klub

tabulka UNIQA EXTRALIGY

# TÝM Z BODY
1. Benátky n. J. 0 0
2. Beskydy 0 0
3. Brno 0 0
4. Jihostroj 0 0
5. Karlovarsko 0 0
6. Kladno 0 0
7. Liberec 0 0
8. Lvi Praha 0 0
9. Odolena Voda 0 0
10. Ostrava 0 0
11. Příbram 0 0
12. Ústí nad Labem 0 0
13. Zlín 0 0
kompletní tabulka

Další články

Rozhovor 8. 8. 2022

Mach poprvé trenérem: Snad kluci pochopí, co jim chci předat

Rozhovor 3. 8. 2022

VIDEO: Všichni hráči dopadli při testování dobře, pochvaluje si Kalus