Do Budějovic přijedou volejbalové hvězdy světového formátu

27.11.2019Klub

Dvojnásobní vítězové CEV Ligy mistrů, z toho jednou v loňském roce. Pětinásobní mistři italské série A1, vítězové italského Super Cupu a poháru CEV. To je jen krátký výčet úspěchů italské Civitanovy, našeho prvního domácího soupeře v CEV Lize mistrů.

Do Budějovic přijedou volejbalové hvězdy světového formátu

Italská Lube Civitanova, aktuálně nejlepší volejbalový tým světa, se představí ve Sportovní hale už 12. prosince od 18 hodin. A zájem o zhlédnutí tohoto volejbalového giganta na vlastní oči je u fanoušků obrovský. „Skoro každý den se nás fanoušci ptají a píší, kdy bude spuštěn předprodej a jak se na zápas Ligy mistrů dostanou. Jsme moc vděční za takový zájem, ale bohužel kapacita haly je velmi omezena. Mrzí nás, že nebudeme schopni uspokojit poptávku všech volejbalových fanoušků, ale bohužel máme podmínky, jaké máme,“ popisuje zájem o vstupenky manažer klubu Robert Mifka.

Vstupenky na první domácí zápas Jihostroje v prestižní CEV Lize mistrů se budou prodávat online přes portál CBsystem. Předprodej bude spuštěn v neděli 1. prosince 2019 v 17:00.
„Největší výhodu mají samozřejmě majitelé permanentek, kteří mají své místo už jisté. Permanentek je vydaných poměrně hodně, takže fanoušci musejí být při online nákupu hodně rychlí,“ dodává Mifka.

K vůbec prvnímu letošnímu zápasu Ligy mistrů nastoupí hráči Jihostroje ve čtvrtek 5. prosince od 18 hodin na horké půdě tureckého Fenerbahce Istanbul. Poté odcestují do italského Trentina, kde 19. prosince od 20:30 sehrají své třetí utkání v CEV Lize mistrů. 

 

Další zápas

19.09.2020 17:00
 

Fatra Zlín - České Budějovice
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.