Vyhrajte fanouškovská trička a volné vstupy na celou sezonu!

25.10.2012Pavel Kacerovský

Volejbalový klub Jihostroj České Budějovice dává před prvním zápasem na vlastní palubovce svým fanouškům možnost vyhrát šest volných vstupů na nadcházející sezonu 2012/2013. Ty si mezi sebe rozdělí čtenáři Budějcké Drbny, posluchači rádia Kiss Jižní Čechy a diváci Jihočeské televize.

Vyhrajte fanouškovská trička a volné vstupy na celou sezonu!

Soutěž o celoroční vstupenky, které budou platit na všechny domácí zápasy jak Uniqa extraligy, tak i Ligy mistrů a Českého poháru, vyhlásí každý z mediálních partnerů úspěšného českobudějovického sportovního oddílu během následujících dní.

Celkem šest výherců si ceny - volný vstup a fanouškovské tričko Jihostroje - vyzvedne před sobotním duelem proti Ostravě ve Sportovní hale u šéftrenéra mládeže Vojtěcha Zacha.

Zatímco hráči budou bojovat o první body do tabulky Ligy mistrů v německé metropoli Berlíně, vy sledujte zadání soutěže na webu www.budejckadrbna.cz, v éteru rádia Kiss Jižní Čechy a ve vysílání Jihočeské televize.

Tak neváhejte, zapojte se do hry a vyhrajte!

 

Další zápas

19.09.2020 17:00
 

Fatra Zlín - České Budějovice
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.