Jako první budeme ve Sportovní hale hostit Příbram

10.10.2019Klub

Po úvodním vítězném utkání nového ročníku UNIQA volejbalové extraligy se Jihostroj představí také před vlastním publikem. A hned první souboj bude stát za to. Proti nám se postaví VK Příbram i s loňským mistrem Pepou Polákem.

Jako první budeme ve Sportovní hale hostit Příbram

První domácí zápas letošního ročníku UNIQA extraligy klepe na dveře a my věříme, že máte jeho termín již poznamenaný ve vašem diáři a uvidíme se poprvé v nové sezoně ve Sportovní hale.

Na úvod nás čeká nelehký soupeř. Již tradiční rival z Příbrami má navíc ve svém týmu hned několik známých tváří, které si budějovický fanoušek jistě pamatuje. Na bloku se představí Pepa Polák, který odešel po loňské sezoně do Příbrami na hostování. Za Kocoury pak v základu pravidelně nastupuje i Martin Böhm, David Juračka nebo Michal Kriško.

Během zápasu budete mít možnost koupit si charitativní kalendář, který ve spolupráci s Fashionlovers nafotili i naši hráči. Koupí kalendáře přispějete na pomůcky a vybavení relax místnosti pro klienty s autismem a Aspergerovým syndromem navštěvující Autis Centrum. Stánek najdete hned u hlavního vchodu. O tom, jak kalendář vznikal, natočil náš masér Filip Hoch další díl Křápovin. Video najdete na našem Youtube nebo Facebooku.

Srdečně vás zveme na sobotu 12. října od 18:00 do Sportovní haly na utkání VK Jihostroj Č.B. vs. VK Příbram. Vstupenky si můžete již tradičně koupit ONLINE na portálu CBsystem.

Pokud nemůžete dorazit do haly, zápas můžete nově sledovat na webu www.czechvolley.tv

Těšíme se na vás! 

 

Další zápas

19.09.2020 17:00
 

Fatra Zlín - České Budějovice
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.