Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

3.4.Velikonoční výjez do VarůJihostrojfans pořádají velikonoční výjezd do Karlových Varů. Autobus již mají objednaný a teď už ho stačí jen zaplnit. Chcete podpořit kluky přímo ve Varech a dát si oplatku? Tak se k výjezdu hlaste na e-mailu: beranek.david@seznam.cz, nebo dnes v kotli! Událost ZDE!
7.4.Přímý přenos s Karlovarskem!Jihostroj se pokusí přemoci Karlovarsko i ve čtvrtém semifinálovém utkání Českého poháru. Sledujte živě na TVCOM.cz
11.4.Všechno nejlepší přejemMartin Pleva dnes slaví své 21. narozeniny! Přejeme mu hodně štěstí, pevné zdraví, přesné útoky a věříme, že si společně se spoluhráči nadělí za pár dní dárek v podobě mistrovského titulu!
28.4.Petr Zapletal končíSkončila mu smlouva, nedostával se tolik do hry a rodinu má v Olomouci. To jsou hlavní faktory proč Petr Zapletal odchází. Jeho kroky vedou do Ostravy. Přejeme mu hodně štěstí a děkujeme za jeho služby v jihostrojáckém dresu!
30.4.Robert Hupka končíDvě sezony vydržel v českobudějovickém klubu slovenský volejbalista Robert Hupka, který do Jihostroje přišel na pozici libera, ač mu úplně vlastní nebyla. Několikanásobný německý šampion a vítěz Ligy mistrů si během svého působení na jihu Čech připsal jeden titul mistra extraligy. Letos už tak úspěšný nebyl a na krku se mu houpala pouze stříbrná medaile. Robo, děkujeme! Klub nyní jedná s Martinem Kryštofem o tom, že by Roberta Hupku nahradil na pozici libera. Jakmile budou bližší informace, vydá VK Jihostroj České Budějovice oficiální stanovisko.
 

Další zápas

17.10.2020 18:00
odloženo

České Budějovice - Beskydy
VSTUPENKY online

Fanshop

Chci dostávat novinky

Copyright © 2020 VK Jihostroj České Budějovice & eSports.cz, s.r.o. & | Autorská práva | RSS | Poskytovatel domény: PROINTERNET s.r.o.